Merkezi yedekleme üniteleri Backup

YEDEKLEME VE VERİ KURTARMA HİZMETLERİ

Armapro

Backup yedekleme demektir. Bilgisayar veya sunucudaki dosyaların, veritabanlarının, yedeğini alma işlemine BackUp denir. Arma BackUp işlemi sistem sorunlarında veya olası donanım problemlerinde bilgisayardaki verilerin kaybolmaması için yapılır.
Bir ağda çalışıyor iseniz bilgisayarınızdaki bilgileri CD veya USB gibi bir ortama sıklıkla yedeklemeniz gerekir. Aynı şekilde WEB sitenizi de olası hacklenmelere karşı belirli periyotlarda yedeklemeniz bilgilerinizin korunması açısından sağlıklı olacaktır.

MakroBackup Merkezi Veri ve İmaj Yedekleme Ünitemizin başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir; - Yerel ağ ve internet üzerinden Merkezi yönetim & Merkezi yedekleme. - TTnet / Turkcell virüsü ve benzeri isimlerle bilinen CryptoLocker virüsü ve Sunuculara uzak masaüstü erişimi yöntemiyle gerçekleştirilen saldırılar ile verilerin şifrelenmesi ve benzeri tüm tehditlere karşı benzersiz koruma. - Tüm Microsoft Windows Server ailesine ait Sunucuların ve masaüstü Windows işletim sistemlerinin veri ve imaj yedeklerinin sistem çalışır durumdayken otomatik alınması. - Microsoft SQL Server Veritabanları, MySQL, Oracle, Outlook, Exchange Server verilerinin, sistemin çalışma süreçlerini kesintiye uğratmadan sürekli ve güvenli yedekleme. - Donanım tabanlı, güvenli yedekleme (Kriptolu Disk Üzerinde Kriptoplu Veri Güvenliği.) ve AES-256 şifreleme yöntemiyle güvenli veri yedekleme. - E-Fatura, E-Defter vb. kritik verilerin zaman damgalı arşivlenmesi. - Başarılı veya başarısız tüm yedekleme süreçlerini elektronik posta ile bilgilendirme özelliği.

veri yedekleme cihazı ile ağınız üzerinde bulunan tüm bilgisayar vesunucu yedekleme cihazı verilerinizi güvenli disk depolama sistemi üzerinde saklar, yedekleme cihazı, yazılım, donanım ve depolama gereksinimlerini bir araya getirerek tam bir yedekleme çözümü sunmaktadır. Diğer yedekleme programlarına göre kıyaslanamayacak kadar daha güvenlidir, ücretli profesyonel yedekleme yazılımlarına göre yine daha güvenli olmasının yanında ekstra yönetim, raporlama ve üstün yedekleme araçları sunmaktadır. Merkezi yönetim ve merkezi yedekleme ihtiyaçlarınız için üretilmiş uygun maliyetli ve yüksek performanslı yedekleme çözümüdür..